Latest news

SIA “LDZ Loģistika” iegūst zelta kategorijas novērtējumu Ilgtspējas indeksā

Latviešu

Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta organizētajā Ilgtspējas indeksa novērtējumā visi LDz koncerna uzņēmumi šogad uzrādījuši augstus rezultātus. SIA “LDZ  Loģistika” ir uzlabojusi savu rezultātu un no sudraba kategorijas novērtējuma pagājušajā gadā ir pakāpusies uz augsto zelta kategorijas novērtējumu šī gada Ilgtspējas indeksā. 

“Ilgtspējas indeksa rezultāti liecina, ka dažādu organizāciju sniegums ilgtspējas jomā nemitīgi uzlabojas. Vienlaikus tie uzskatāmi parāda, ka ilgtspēja ir nepārtraukts process, nevis vienreizējs pasākums – arī pašiem labākajiem jeb dimanta kategorijas laureātiem vēl ir, kur tiekties. Tāpēc ikvienu dalībnieku, īpaši tos, kuriem neizdodas īstenot savas ambīcijas Ilgtspējas indeksā, aicinām neapstāties pie sasniegtā un regulāri sekot līdzi progresam,” uzsver Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta (InCSR) valdes locekle Dace Helmane.

Augstākajai - Ilgtspējas indeksa dimanta kategorijai - šogad kvalificējās astoņi uzņēmumi. Platīna kategoriju sasniedza 18 šī novērtējuma dalībnieki, zelta kategoriju – 30, sudraba kategoriju – 19, bet bronzas kategoriju – 6.